۴حادثه رانندگی در استان سمنان به وقوع پیوست

سرهنگ حسن خسروجردی بابیان اینکه در شبانه روز گذشته چهار مورد حادثه جرحی در استان به وقوع پیوست، ابراز داشت: این حوادث ۱۰ مجروح برجای گذاشت که این مصدومان به بیمارستان منتقل شدند.

وی ۵۰ درصد حوادث رانندگی را ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرد و افزود: با توجه به کویری بودن محورهای مواصلاتی استان احتمال خستگی و خواب آلودگی وجود دارد از رانندگان تقاضا داریم هنگام احساس عدم هوشیاری در اولین توقفگاه استراحت و سپس طی مسیر کنند.

رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه ۷۵ درصد تصادفات در استان را واژگونی خودرو شامل می شود، ابراز داشت: با توجه به در پیش بودن مراسم اربعین و وجود سیل مشتاقان اهل بیت(ع) در جاده ها و محورهای استان از رانندگان تقاضا داریم به حاشیه جاده و پیاده های اربعین توجه داشته باشند و با سرعت مطمئن تردد کنند و همچنین عابران نیز حریم جاده را نیز رعایت کنند.

خسروجردی در ادامه تصریح کرد: هم اکنون ترافیک در محورهای مواصلاتی استان روان و مشکل خاصی در تردد وجود ندارد و تنها در پیچ گردنه های خوش ییلاق و فولاد محله کمی مه گرفتگی وجود دارد که رانندگان باید از گرفتن سبقت های نابه جا پرهیز و با سرعت مطمئن تردد کنند.

خسروجردی تاکید کرد: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی می تواند خاطره یک سفر را دلنشین کند لذا رانندگان باید از انجام رفتارهای پرخطر پرهیز کنند و پلیس نیز با تخلفات حادثه ساز به شدت برخورد می کند.

تور یک روزه از اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 5 = 8

بستن