صرفه جویی یک میلیاردی بخشی از دستاوردهای پالایشگاه آبادان است

اسفندیار دائم الذکر ضمن اشاره به دیگر برنامه های اجرایی تاثیرگذار در کاهش هزینه ها در واحد یاد شده افزود: تهیه تابلوهای جدید از تابلوهای ناقص و شکسته یکی از این اقدامات بود که در این رابطه با تمیزکاری، آماده سازی و برش تابلوهای شکسته قدیمی در ابعاد مختلف و نصب برچسب، ۹۰ تابلو تهیه شد.

به گفته وی برای تهیه و نصب این تابلوها با محاسبه هزینه تمیزکاری، آماده سازی و برش  در مجموع ۲۵ میلیاون ریال صرفه جویی انجام شد.

دائم الذکر اظهار کرد: همچنین با تهیه برگ A۳ و طلق پرس برگه MSDS (برگه اطلاعات ایمنی مواد شیمایی از جنس پی.وس.سی) در اداره ایمنی و کنترل ترافیک پالایشگاه توانستیم هزینه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی برای تهیه یک هزار تابلو مورد نیاز در طول یکسال را به ۲۰ میلیون ریال کاهش دهیم.

وی تصریح کرد: این اقدام با توجه به دوام تابلوهای پی. وی. سی و عمر مفید برگه های ساخته شده یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال صرفه جویی اقتصادی به همراه داشته است.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان همچنین با اشاره به پرداخت هزینه متوسط روزانه سه میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به اساتید خارج از سازمان برای ارائه برخی از آموزش های عمومی و تخصصی ایمنی به کارکنان پالایشگاه گفت: سال گذشته این آموزشها توسط کارشناسان اداره ایمنی شرکت پالایش نفت آبادان برای کارکنان رسمی و پیمانکار به میزان ۹ هزار و ۶۳۱ نفر ساعت (۱۵۶ روز) انجام شد که این اقدام ۵۴۶ میلیون ریال صرفه جویی را در پی داشت.

بک لینک رایگان | free backlink | خرید گوشی میزو | متخصص زنان در اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 8 = 12

بستن