ضرابان سکه های تقلبی در جیرفت دستگیر شدند

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ماشاالله ملائی گفت: ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی در پی کسب خبری مبنی بر اینکه اعضاء باندی در زمینه تهیه و توزیع سکه تقلبی در شهرستان فعالیت می کنند، موضوع را به صورت جدی در دستور کار خود قرار دادند.

وی عنوان داشت: ماموران پس از انجام تحقیقات گسترده و اقدامات علمی و تخصصی سرانجام دو نفر از اعضاء این باند را که در سطح شهرستان در حال توزیع سکه های تقلبی بودند را دستگیر کردند.

ملایی با بیان اینکه در بازرسی از این افراد تعداد ۱۰ سکه تقلبی نیز کشف شد، افزود: ماموران با گسترش چتر اطلاعاتی خود در شهرستانهای همجوار دریافتند، این افراد مقادیری سکه تقلبی را از مرکز کشور به استان های جنوبی منتقل و در روزهای گذشته اقدام به توزیع سکه ها در مرکز استان و شهرستان های همجوار نیز کرده اند.

ملایی اظهار داشت: در بازجویی تخصصی ماموران مشخص شد متهمان با وارد کردن مواد اولیه از کشور چین اقدام به طراحی و ضرب سکه در مرکز کشور کرده و در شهرستان های دیگر توزیع می کردند.

وی تصریح کرد: با اطلاع رسانی پلیس تعدادی از شاکیان در پلیس آگاهی شهرستان حاضر شدند و با تشکیل پرونده دو نفر متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت با بیان اینکه مقابله با اخلالگران نظام اقتصادی و ایجاد امنیت در بازار از اولویت های پلیس است، گفت: شهرستان جیرفت یکی از قطب های کشاورزی و اقتصادی جنوب کرمان محسوب می شود و پلیس نیز تمام امکانات و توان خود را بکار می بندد تا امنیت اقتصادی خوبی را برای سرمایه گذاران و فعالان این حوزه فراهم کند.

بانک اطلاعات ساختمان | قالیشویی | ثبت شرکت | بلیط هواپیما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 86 = 95

بستن