۲۱۳ واحد کشاورزی و صنعتی شاهرود تسهیلات رونق تولید دریافت کردند

سید محمد رضا هاشمی پیش از ظهر دوشنبه در جلسه کمیته کشاورزی شاهرود به میزبانی سالن جلسات فرمانداری ویژه این شهرستان با بیان اینکه در سال گذشته بیش از ۷۵ میلیارد تومان توسط بانک های عامل در حوزه شهرستان  به واحدهای صنعتی و کشاورزی از طریق سایت بهین یاب تسهیلات پرداخت شد، ابراز داشت: از ابتدای سال جاری ۲۱۳واحد با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان موفق به اخذ تسهیلات از بانک های عامل شدند.

وی ضمن بیان اینکه با شروع مجدد فعالیت سایت بهین یاب ۴۲۵واحد صنعتی و کشاورزی شاهرود در این سامانه ثبت نام کردند، افزود: از این تعداد ۷۷ واحد صنعت و معدن، ۳۱۹ واحد در بخش جهاد کشاورزی و ۲۹ واحد نیز در حوزه بازسازی و نوسازی صنعت و معدن را شامل می شود.

فرماندار شاهرود با بیان اینکه تعداد وام های پرداخت شده در حوزه صنعت یک واحد و در حوزه کشاورزی ۳۹ واحد را شامل می شود، ابراز داشت:  از مجموع هفت میلیارد و ۷۲۵میلیون تومان تسهیلات پرداختی در استان یک میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان در حوزه کشاورزی است که نشان می دهد از نظر تعدادی خوب اما از نظر ریالی چندان موفق نبودیم.

هاشمی در ادامه تصریح کرد: مطلع نبودن برخی متقاضیان از شرایط سایت بهین یاب و عدم مساعدت برخی بانک ها در ارائه تسهیلات و عدم اختصاص بودجه اعتباری به واحدهای تولیدی از جمله چالش های موجود در ستاد تسهیل و رونق تولید است که با برطرف شدن آن ها بخش زیادی از مشکلات اشتغال در شهرستان برطرف خواهد شد.

وی افزود: بانک های عامل نیز باید مشتری مداری را رعایت و نسبت به پرداخت تسهیلات مناسب به متقاضیان مساعدت لازم را داشته باشند.

پشتیبانی شبکه | بک لینک رایگان | بهبود رتبه الکساتور یک روزه از ارومیه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 2 =

بستن