صدور مجوز ۷۱ رشته میان‌ رشته‌ ای در سال گذشته

معاون آموزشی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در حاشیه بازدید از حوزه برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه گیلان با اشاره به نگاه مثبت معاونت آموزشی وزارت علوم به رشته‌های میان رشته‌ای، از صدور مجوز ۷۱ رشته میان‌رشته‌ای در سال گذشته خبر داد.

دکتر مجتبی شریعتی نیاسر در نشست مشترک با رئیس دانشگاه گیلان و رؤسای دانشگاه‌های استان گیلان، با تبریک دهه سرآمدی آموزش و لزوم توجه به امر آموزش در دانشگاه‌ها، توجه بیشتر استادان و اعضای هیات علمی به شیوه‌های جدید آموزش در دانشگاه‌ها را خواستار شد.

دکتر شریعتی نیاسر، پویایی کلاس و درک شرایط دانشجو و شناخت انتظارات او از سیستم آموزشی را گامی مهم برای به‌روز کردن شیوه‌های آموزشی دانست و یکی از نیازهای اساسی آموزش عالی را تحول جدی در پدیده آموزش در دانشگاه‌ها برشمرد.

وی در ادامه با بیان اینکه، مدیران آموزش عالی در تصمیم‌گیری‌ها باید ملی فکر کرده و منطقه‌ای عمل کنند، ابراز امیدواری کرد: هر ساله از سوم تا دوازدهم اردیبهشت که دهه سرآمدی آموزش نام‌گذاری شده است، دانشگاه‌ها به بحث ترویج آموزش و اهمیت آموزش در انسان‌سازی توجه ویژه داشته باشند و برنامه‌های خود را تنها به این یک دهه محدود نکنند.

بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست رؤسای دانشگاه‌های استان گیلان نیز به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

نقاشی ساختمان | سوالات استخدامی دانشگاه افسری | جراحی زیبایی بینی | ساعت مچی

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 88 = 96

بستن