۵۵ روستادر بخش اطاقور تاپایان سال از نعمت آب شرب بهره مند می شوند

مهرداد لاهوتی بائوج در همایش روز کار و کارگر که عصر پنج شنبه در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مشکلات استان گیلان طرح های نیم کاره بسیاری است که بدون منطق و کارشناسی کلنگ زنی شده و از گذشته باقی مانده است.

وی با اشاره به خدمات دهی مناسب به روستاهای شهرستان لنگرود، افزود: بیش از ۸۰ درصد روستاهای لنگرود فاقد آب آشامیدنی مناسب بودند ولی امروز با افتخار اعلام می کنیم که در حال حاضر مشکلی درباره آب آشامیدنی نداریم و تمام روستاهای جلگه ای لنگرود دارای آب شرب مناسب هستند.

نماینده لنگرود ادامه داد: منابع زیرزمینی در مناطق کوهپایه ای لنگرود مناسب نبود ولی با راه اندازی آب چشمه واپه و برنامه ریزی هایی که انجام شد ۵۵ روستای شهرستان در بخش اطاقور تا پایان سال از نعمت آب شرب سالم برخورد دار می شوند.

لاهوتی با اشاره به هزینه حدود ۱۰ میلیارد تومان برای فاز نخست مجتمع آبرسانی سردار شهید املاکی در اطاقور، عنوان کرد: برای پایان این پروژه ۱۶ میلیارد تومان اعتبار لازم است.

وی گفت: طبق برنامه ریزی های مدون تا پایان سال جاری نیز تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار در شهرستان لنگرود از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

نماینده لنگرود اظهار کرد: ایجاد مجتمع فرهنگی در اطاقور، چهار لاینه شدن مسیر کومله به اطاقور و سد لاستیکی رادارکومله از جمله برنامه هایی است که نیاز مردم این منطقه محسوب می شود.

 

سوالات استخدامی دانشگاه افسری | نقاشی ساختمان | نیازمندی | بانک اطلاعات ساختمان

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 6 =

بستن