جمع آوری احشام سرگردان در انزلی / وضعیت کارخانه کمپوست بهبود می یابد

رئیس شورای اسلامی شهر بندرانزلی شامگاه یکشنبه در یازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر انزلی اظهار کرد: هنگامی که شهردار جدید شهرداری را تحویل گرفت در خزانه شهرداری فقط دو میلیون تومان پول وجود داشت، این در حالی است که شهرداری بندرانزلی میلیارد ها تومان بدهی دارد.

امیر احمدی فرد افزود: معضلات بسیاری در شهرستان وجود دارد، با این وجود باید به سمت ارتقای بندرانزلی به شهر هوشمند گام برداریم.

وی با اشاره به تلاش مدیریت شهری بندرانزلی برای زیباسازی شهر تاکید کرد: در همین مدت زمان اندک انتصاب شهردار جدید تا کنون ساماندهی مناسبی در راستای  فضای سبز شهر  به وجود آمده  و  موجب ایجاد شور و نشاط خوبی در شهر شده است.

احمدی فرد با انتقاد از وضعیت نامناسب خدمات رسانی در بیمارستان شهید بهشتی بندرانزلی و خصوصا بخش اورژانس این بیمارستان اظهار کرد: در یک حادثه که بنده نیزحضور داشتم که زمان زیادی طول کشید تا اورژانس در محل حادثه حضور پیدا کند.

شرایط کارخانه کمپوست انزلی بهبود می یابد

در ادامه این جلسه شهردار بندرانزلی با اشاره به وضعیت نامطلوب و حاد کارخانه کمپوست بندرانزلی اظهار کرد: با توجه به بازدید هفته گذشته از کارخانه کمپوست بندرانزلی و شرایط حاد این کارخانه، در تلاش برای بهبود وضعیت این کارخانه هستیم.

حسن پورقربان  افزود: با فراهم سازی فضای مناسب و در اختیار گرفتن زمین اطراف این کارخانه از طریق رایزنی با دستگاه های مربوطه برای دفن ریجکت های زباله اوضاع کارخانه کمپوست تا حدود زیادی بهتر می شود.

وی با اشاره به ارائه راهکار برای ۳۰ پروژه اجرایی در بندرانزلی برای رفع مشکلات بندرانزلی تاکید کرد: زمانی که  تصدی شهرداری بندرانزلی را قبول کردم از میزان بدهی شهرداری آگاه بودم و برای رهایی از این مشکلات با چند تن از پیمانکاران بومی مذاکراتی صورت گرفته است.

لزوم تسریع در جمع آوری سگ های ولگرد و احشام سرگردان در شهر

در ادامه نائب رئیس شورای شهر بندرانزلی با توجه به اینکه وجود سگ های ولگرد در سطح شهر تبدیل به یک معضل برای شهروندان شده است گفت: تلاش ها و برنامه ریزی هایی برای جمع آوری سگ ها و احشام سرگردان انجام شده است تا مردم از نگرانی خارج شوند.

شعبان جعفری با اشاره به جذب سرمایه گذار اظهار کرد: از همه مسوولین، شهروندان و اصحاب رسانه تقاضا دارم که به سرمایه گذاران اعلام کنند که شورای شهر آمادگی هرگونه همکاری با آنها را دارد.

وی با توجه به قوانین میراث فرهنگی و جلوگیری از اجرای پروژه ها تصریح کرد: میراث فرهنگی باید انعطاف پذیری داشته باشد ولی با وجود این قوانین خشک نه شورا، نه شهردار و نه هچ فرد دیگری توان تغییرات در سیمای شهری، همچون میدان را ندارد.

جعفری با اشاره به درخواست هواداران ملوان در رابطه کمک به باشگاه ملوان گفت: جلسات بسیاری با پیشکسوتان و دکتر دنیامالی داشتیم و علی رغم مشکلات شهرداری وعده مساعد برای کمک به ملوان دادیم و بنده به عنوان یکی از هواداران ملوان از مدیریت باشگاه انتقاد دارم زیرا منطقه آزاد مبلغی را به باشگاه کمک کرد ولی هواداران تشکر باشگاه ملوان را شاهد نبودند.

شورای اسلامی شهر بندرانزلی هفت عضو دارد و در یازدهمین جلسه این شورا یک  عضو غیبت داشت.

 

کانال استخدام اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 2 =

بستن