امام جمعه میامی: فرهنگ خدمت‌رسانی بی منت در استان سمنان نهادینه شود

حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور شامگاه یکشنبه در سومین شب از ماه صفر در جمع عزاداران و سوگواران ابا عبدالله الحسین (ع) دامغان به میزبانی مسجد جامع این شهر، با اشاره به جایگاه مدیران در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزود: مدیران و کارگزارن نظام باید قدر و ارزش جایگاه خود را بدانند و چگونه خدمت رسانی و خدمت بی منت را در جامعه نهادینه کنند.

وی اضافه کرد: چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران در حال سپری شدن است و انقلاب ما به بلوغ رسیده لذا دشمنان ما نیز به دنبال ناکار آمد نشان دادن آن هستند و می خواهند با این کار خود مردم را از انقلاب و نظام نا امید کنند پس مدیران ما باید تلاش کنند با ارائه خدمات مطلوب و شایسته و در خور شان مردم توطئه‌ها و ترفندهای دشمنان را خنثی کنند.

امام جمعه میامی تصریح کرد: مردم ایران با حضور باشکوه خود در تمام عرصه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی به وظایف خود به خوبی عمل کردند و این مسئولان هستند که با خدمت رسانی درست از این حضور قدردانی می کنند.

صفایی پور با بیان اینکه ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عزت و اقتدار خود را مدیون خون پاک شهدا می دانند و در پاسداری از آن کوتهای نخواهند کرد، افزود: برای برقراری امنیت در جامعه خون های پاکی از جوانان مومن و متدین ریخته شده و شهدای مدافع حرم نمونه های بارزی از آن هستند که در آن سوی مرزها و با هدف دفاع از حرم اهل بیت (ع) وجلوگیری از پیشروری تروریست به خاک کشورمان جان خود را تقدیم می کنند.

امام جمعه میامی در ادامه سخنان خود به بحث راه های رسیدن به کمال از دیدگاه آیات و روایات اشاره کرد و افزود: یکی از راه های رسیدن انسان به کمال این است که از عقل و خرد خوبی برخوردار باشد لیکن باید گفت یکی از ویژگی های انجام کار خیر در جامعه و برای مردم این است که سریع و به موقع انجام شود.

صفایی پور با اشاره به این مطلب که در انجام کار خیر باید در جامعه تبلیغ خوبی صورت گیرد، افزود: سبک زندگی دینی و اسلامی و انجام کارهای خیر باید به عنوان یک کار با ارزش و مقدس در بین مومنان ترویج یابد.

درج آگهی رایگان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 29 = 34

بستن