تعداد نامزدهای ثبت نام کننده شوراها در ارومیه به ۳ هزارنفر می رسد

عباس حسن خانی با بیان اینکه تعداد امروز یکشنبه ثبت نام کنندگان انتخاب شورای اسلامی شهر وروستا در شهرستان ارومیه به دو هزار ۵۵۰ نفر رسید افزود: ارومیه امروز نیز همچنان رکوردار تعداد ثبت نام کنندگان انتخابات شوراهاست.

فرماندار ارومیه با بیان اینکه روند ثبت نام تا ساعت ۲۴ امشب ادامه دارد ادامه داد: تاکنون ۳۲۰ نفر در حوزه شهری و دو هزار ۲۳۰ در ارومیه در حوزه های روستایی ثبت نام کرده اند.

حسن خانی با تقدیر از حضور فعال بانوان در این دوره از انتخابات اظهار داشت: تعداد بانوان ثبت نام کننده در این دوره ۷۰ درصد بیشتر از دوره چهارم است.

فرماندار ارومیه با اشاره به اینکه داوطلبان ثبت نام را به ساعت پایانی امروز موکول نکنند افزود: در این دوره از انتخابات هیئت های بازرسی انتخابات شهرستان متشکل از سه نفر شامل رئیس، دبیر و عضو است که از بین مدیران دستگاه های اجرایی و معتمدین شهرستان برگزیده شده اند.

سیروس صادقی، غلامرضا اتابکی، عباس سیدذکریایی، زهرا روحی، عبدالناصر نظریانی، منیژه حاجی سالم، لقمان بیضاوی و اکبر حسن بگلو به عنوان اعضای اصلی و رجبعلی مصطفوی، نادر فرجی، فریدون حیدراسدی، یونس حساس و مالک ولی زاده نیز به عنوان اعضای علی البدل برگزاری انتخابات شورای اسلامی شهرستان ارومیه انتخاب شده اند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 1 =

بستن