تداوم راه شهدا تکلیف الهی/ از آرمان‌های انقلاب دست بر نمی‌داریممی

سرگرد احمد حاجی پروانه پیش از ظهر چهار شنبه در یادواره پنج شهید نیروی انتظامی میامی به میزبانی مرکز فرهنگی مکتب النبی این شهر ضمن بیان اینکه اگر امروز با وجود جنگ های پی در پی در کشورهای همسایه از امنیت بالایی برخوردار هستیم به برکت خون شهدا است، ابراز داشت: همه ما وظیفه داریم به راه شهیدان افتخار کرده و پاسدار آرمان های آن ها باشیم.

وی با ابراز اینکه فرهنگ شهادت ارزش و قدرت نام جمهوری اسلامی و امروز ادامه دادن راه شهدا یک تکلیف الهی است و این صرفا به معنای سلاح در دست گرفتن و در برابر دشمن قرار گرفتن نیست، افزود: در جنگ نرم با دشمن و هجمه های فرهنگی نیز باید با دنبال کردن آرمان های شهدا توطئه های بدخواهان نظام را خنثی کنیم.

یک کارشناس سیاسی نیز در این نشست با بیان اینکه امروز امنیت شهدا با دین پیوند داده شده و هیچ کسی نمی تواند نام شهیدان را کم رنگ کند، ابراز داشت: شهیدان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی هیچ تفاوتی با شهدای کربلا ندارند و راه و مسیر آنها یکی و تنها دشمن تغییر ماهیت داده است.

حسن رستمی در ادامه تصریح کرد: شهیدان خزانه امام حسین(ع) هستند و کسانی که در مسیر سالار شهیدان قرار گیرند یعنی مسیر درست را انتخاب کردند و این باعث تقویت و رشد انقلاب اسلامی خواهد شد.

وی افزود: برخی ها فکر می کنند جوانان امروز ما مثل گذشته نیستند درحالی که این گونه نیست، انقلاب اسلامی و تاکیدات ولایت فقیه به جوانان مطلب دیگری را نشان می دهد لذا باید در برابر این گونه هجمه ها با قاطعیت ایستادگی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 40 = 48

بستن